Farní ohlášky pro 7. neděli velikonoční

Vydáno: 15.5.2021 | Autor: P. Marian | Zpět

Náhled

Situace není ještě úplně ideální, ale myslíme na vás a rádi se s vámi zase setkáváme. Vládní nařízení jsou stále dost nepřehledná, ale od neděle 2.5. už sloužíme mše sv. v našich kostelích podle běžného pořádku. Je ale potřeba dodržovat hygienická nařízení – roušky, rozestupy, desinfekce apod. Buďme ohleduplní k druhým a chraňme své i jejich zdraví. Kdo se necítí, účast není povinná.

 

NABÍDKA MODLITEBNÍHO SPOLEČENSTVÍ VŠEM FARNÍKŮM

Kdokoliv by nás chtěl poprosit o modlitbu za někoho, za něco, ……. (záleží na každém, jak by chtěl být konkrétní nebo anonymní) – my bychom prosby předkládali Bohu s vírou a důvěrou, že předložené prosby vyslyší podle své vůle.

Kontakty pro prosby:       - 603 257 570

                                        - annamyskovaslunecnice@gmail.com

                                        - messenger, whatsapp – Anna Myšková

                                        - prosba vložená do obálky a odevzdaná v sakristii.

 

Každou 1. neděli v měsíci bude od 15 h v kostele sv. Ignáce modlitba Korunky k Božímu milosrdenství a po ní Mariánská pobožnost – všichni jste srdečně zváni.

 

Minulou neděli 9.5. byla sbírka na pronásledované křesťany. Vybralo se 13.538 Kč. Pán Bůh zaplať. Příští neděli 23.5. na Slavnost Ducha svatého je pravidelná sbírka na Charitu. (Dnes na opravu sv. Ignáce.)

 

Dnešní neděli 16.5. je pouť v Plandrech ke cti sv. Jana Nepomuckého v 11 h. Ve Vyskytné není mše sv.

 

V květnové neděle je ve Zborné odpoledne v 16 h májová pobožnost.

 

Náboženství pro děti ani přípravu 1. sv. přijímání ani na biřmování už nyní do konce školního roku otevírat nebudeme. Budeme se těšit na podzim na začátek nového školního roku, snad už bude situace normální.

 

Zveme všechny děti na křesťanský tábor konaný na faře v Dešné u Dačic v termínu 10.-17.7.  Další informace včetně kontaktů na vedoucí najdete na plakátu vzadu v kostele.

 

 Letos se bude zahajovat velká oprava kostela sv. Ignáce – střecha a fasáda. Máme přislíbenou velkou dotaci, bude ale samozřejmě potřeba také nezanedbatelný podíl farnosti. Farnost je nyní ve značné finanční nouzi, podepsal se na tom mimo jiné i výpadek ve sbírkách v koronavirové době. Prosíme proto o jakoukoliv finanční pomoc. Bližší informace o plánovaných opravách a požadavcích postupně doplníme. Sbírka na opravu bude každou 3. neděli v měsíci. To je i dnes. wink

Naše bohoslužby - zde

Přejeme všem požehnanou neděli a celý týden.

Hledání
Předchozí měsíc  Květen 2024  Následující měsíc
PO ÚT ST ČT SO NE
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
 

Jak pulsujeme

Banner EEA - CZ
Banner EEA - EN