Farní ohlášky pro Zmrtvýchvstání Páně

Vydáno: 16.4.2022 | Autor: P. Marian | Zpět

Náhled

Zítra v pondělí velikonoční bude u sv. Jakuba mše sv. ráno v 8 h a večer v 18 h. V Malém Beranově bude mše sv. v 9.30 h.

Ve středu 20.4. po ranní mši svaté bude na faře pravidelná katecheze paní Vlachové.

Ve středu 20.4. nebude náboženství – jsme v Praze na kapitule.

Jihlavská mládež zve na Víkendovku pro mládež, která se uskuteční na faře ve Volfířově od 29. dubna do 1. května. Na programu jsou hry, společná modlitba a katecheze o exorcismu, kterou bude mít Katka Lachmanová. Více info na stránkách jihlavskamladez.cz

V sobotu 30. dubna se koná v Praze Pochod pro život. Kdo má zájem tímto způsobem podpořit učení Církve o ochraně života od početí až do přirozeného konce, může jet do Prahy společně. Informace u paní Bernardové.

Prosba o pomoc ve službě lidem bez domova.

Lidem bez domova se věnuje v Jihlavě i komunita Sant´ Egidio a jelikož narůstá stále jejich počet, přivítali bychom další ochotné lidi ke službě. Kontakt Tomáš a Pavla Kvasničkovi. Bližší informace na vývěsce.

Stavební oddělení Biskupství brněnského hledá kolegy/kolegyně na pozici technik stavebních investic pro Jihlavsko. Informace na internetu.

Jedním z výstupů našich synodních setkání je zájem o vytvoření farní pastorační rady. Cílem této rady bude větší zapojení farníků do úkolů spojených s pastorací a zároveň spoluzodpovědnost za farní společenství. K samotnému vzniku pastorační rady proběhne výběr kandidátů, kteří budou potvrzeni volbou. Pastorační rada bude složena z kněží farnosti, jmenovaných členů a volených členů. Informace a termíny budou postupně zveřejňovány v ohláškách a na farním webu (termín a způsob přihlášení kandidátů, termín představení kandidátů, termín voleb). Kandidáty budete moci navrhovat na lístečcích do připravených krabic v kostelích nebo přes formulář na farním webu, který tam brzy bude.

Letos zahajujeme velkou opravu kostela sv. Ignáce – střecha a fasáda. Máme poskytnutou velkou dotaci, bude ale samozřejmě potřeba také nezanedbatelný podíl farnosti. Prosíme proto o jakoukoliv finanční pomoc. Bližší informace o plánovaných opravách a požadavcích postupně doplňujeme. Se zahájením prací počítáme v týdnu po velikonocích. Sbírka na opravu je každou 3. neděli v měsíci. Minulou neděli 20.3. – 35.815 Kč. Další sbírka je tuto neděli 17. dubna. Za vaše dary velké Pán Bůh zaplať.

Aktuální bohoslužby zde.

A přejeme vám všem požehnané a milostiplné Velikonoce.

Hledání
Předchozí měsíc  Květen 2024  Následující měsíc
PO ÚT ST ČT SO NE
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
 

Jak pulsujeme

Banner EEA - CZ
Banner EEA - EN