Farní ohlášky pro Slavnost sv. Norberta

Vydáno: 5.6.2021 | Autor: P. Marian | Zpět

Náhled

Situace není ještě úplně ideální, ale myslíme na vás a rádi se s vámi zase setkáváme. Vládní nařízení jsou stále dost nepřehledná, ale od neděle 2.5. už sloužíme mše sv. v našich kostelích podle běžného pořádku. Je ale potřeba dodržovat hygienická nařízení – roušky, rozestupy, desinfekce apod. Buďme ohleduplní k druhým a chraňme své i jejich zdraví. Kdo se necítí, účast není povinná.

 

V pátek 11.6. Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova. Poutní mše sv. v Malém Beranově v 18 h. U sv. Jakuba večerní mše sv. nebude. Zveme do Malého Beranova. Poutní mši sv. slouží P. Vojtěch Kodet.

V sobotu 12.6. se v případě pěkného počasí uskuteční cyklovýlet pro mládež do Luk nad Jihlavou. Sraz je ve 14.00 před kostelem sv. Jana Křtitele. Srdečně zveme nejen ty, kteří pravidelně chodívali na společenství mládeže, ale i všechny ostatní středoškoláky. V případě deštivého počasí bude na stránkách farnosti uvedeno, že se výlet ruší.

V neděli 13. 6. v 11 h bude poutní mše sv. v Rounku ke cti sv. Antonína. Ve Vyskytné nebude mše sv.

V neděli 20.6. bude v Jihlavě tradiční pouť ke svatému Janu. U sv. Jana bude mše sv. 9.30 h.

Náboženství pro děti ani přípravu 1. sv. přijímání ani na biřmování už nyní do konce školního roku otevírat nebudeme. Budeme se těšit na podzim na začátek nového školního roku, snad už bude situace normální.

Zveme všechny děti na křesťanský tábor konaný na faře v Dešné u Dačic v termínu 10.-17.7.  Další informace včetně kontaktů na vedoucí najdete na plakátu vzadu v kostele.

Letos se bude zahajovat velká oprava kostela sv. Ignáce – střecha a fasáda. Máme přislíbenou velkou dotaci, bude ale samozřejmě potřeba také nezanedbatelný podíl farnosti. Farnost je nyní ve značné finanční nouzi, podepsal se na tom mimo jiné i výpadek ve sbírkách v koronavirové době. Prosíme proto o jakoukoliv finanční pomoc. Bližší informace o plánovaných opravách a požadavcích postupně doplníme. Sbírka na opravu bude každou 3. neděli v měsíci.

  A přejeme vám všem krásný a požehnaný týden.

Aktuální bohoslužby zde.

Hledání
Předchozí měsíc  Červen 2024  Následující měsíc
PO ÚT ST ČT SO NE
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 

Jak pulsujeme

Banner EEA - CZ
Banner EEA - EN